İLETİŞİM

TR

EN

ONLINE REZERVASYON

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

ULAŞIM

FOTO GALERİ

KONAKLAMA

ETKİNLİKLER

OTEL REZERVASYONU

Bütün rezervasyonlarınız için ön ödeme şarttır. Rezervasyon iptallerini en az 7 gün öncesinden belirttiğiniz taktirde ön ödeme geri iade edilir. Rezervasyonlarınızı gelmeden en az 3 gün öncesinde tekrardan teyit ediniz. Havaalanı transferi için uçak bilgilerini ve saatlerini en az 1 gün öncesinden teyit ediniz.

ULAŞIM

Milas - Bodrum Havaalanına 40 km mesafededir. Talep doğrultusunda havalanı transferi gerçekleştirebiliriz. Otobüsle ulaşımda son durağınız Bodrum otogarı olacaktır. Otogar içerisinde Bitez dolmuşları mevcut olup 15 - 20 dk yolculuk sonrasında Manuela Hotel in hemen giriş kapısı önünde inebilirsiniz. Yaz döneminde 24 saat dolmuş ulaşımı mevcut olup otogar içerisinde taksi imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

OTEL GİRİŞ - ÇKIŞ İŞLEMLERİ

Odaya giriş saati 14:00

Sabah otele erken ulaştığınız taktirde sizler için ayrılmış oda şayet müsaitse kayıt işlemlerinden sonra odaya giriş yapabilirsiniz. Fakat oda durumu müsait değilse kayıt işlemlerinden sonra kahvaltı alabilirsiniz. Kahvaltı sonrasında üzerinizi değiştirmeniz için soyunma odasını kullanabilirsiniz. Otelin her türlü imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Odadan çıkış saati 12:00

Otelden ayrılacak olan misafirlerimiz için çıkış işlemi 12:00 ye kadar tamamlanması gerekir. Otobüs veya Uçak saatiniz geç ise valizlerinizi resepsiyona bırakabilirsiniz. Otelin plaj imkanlarından faydalanabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir saatte üzerinizi değiştirmeniz için ve duş almanız için duş odası temin edebiliriz.

OTEL İNTERNET KULLANIMI

Otelde ücretsiz internet hizmeti mevcuttur. Ücretsiz interneti kullanmak için giriş kaydınız yapılması gerekmektedir. Oda numaranız sizin kullanıcı adınız şifre ise odada konaklama yapan kişilerin T.C. nosudur. Farklı T.C. numaralarıyla aynı odadan farklı internet  bağlantısı yapabilinir.

OTELDEKİ ETKİNLİKLER

Otelimizdeki her akşam düzenlenen aktivitelerle ilgili olarak bütün bilgileri halkla ilişkiler personelimizden alabilirsiniz.

DALYAN MANUELA  APART EVLERİ

MANUELA KUBA SALSA GECELERİ

ÖDÜL & SERTİFİKALAR

LOKASYON

© 2015 Bitez Manuela Hotel.

DETAYLAR